Välkommen till Omsorgsfamiljen » Kontakt

Kontakt

Vi som svarar i telefon:

Eva-Lotta Kassel är VD, Leg sjuksköterska och ansvarig för samtliga delar i företaget.
Tel 0721-719901
eva-lotta.kassel@omsorgsfamiljen.se

Gaia Lundell är Omsorgsfamiljens Redovisningschef och sitter på Hagsätra torg 22.

Tel 0721 719903  gaia.lundell@omsorgsfamiljen.se

Ann-Helen Braathen är vår löneansvariga och sitter på Hagsätra torg 22.

Tel 0721 719904  ann-helen.Braathen@omsorgsfamiljen.se

Monika Grzeskowiak är Verksamhetschef, Leg sjuksköterska och ansvarar för vår hemtjänst.

Tel 0721 719902    monika.grzeskowiak@omsorgsfamiljen.se

Ingrid Amneklev är Verksamhetschef för Personlig Assistans och ansvarar tillsammans med Terese Hammenrudh  för kontoret i Norrköping.

Tel 072 3016603                         ingrid.amneklev@omsorgsfamiljen.se

Terese Hammenrudh är samordnare för Personlig assistans och ansvarig tillsammans med Ingrid Amneklev för kontoret i Norrköping.

Tel 070 8344165.                         terese,hammenrudh@omsorgsfamiljen.se

Fredrik Prien är vår Styrelseordförande och Hanna Rexhammar på Desk jockeys revision är vår Revisor.

I Stockholm sitter vi på Hagsätra torg 44 i Bandhagen. T-bana Hagsätra. Vårt kontor är handikappanpassat och ligger på bottenvåningen med ingång direkt från gatan.

I Fruängen sitter vi på Fruängsgången 6 mitt i Fruängens centrum och 2 minuters promenad från Fruängens T bana. Vårt kontor är anpassat för alla med direktingång från torget.

I Åkersberga sitter vi på Bergavägen 12 B som ligger ett stenkast från Åkerberga centrum. Vårt kontor är anpassat för alla med direktingång från gatan.

I Norrköping sitter i trevliga lokaler på Slottsgatan 105 med ingång från gården. Vårt kontor är handikappanpassat med ingång direkt från gården. Slottsgatan ligger centralt mitt emot Resecentrum.