Välkommen till Omsorgsfamiljen » Kontakt

Kontakt

Vi som svarar i telefon:

Eva-Lotta Kassel är VD, Leg sjuksköterska och ansvarig för samtliga delar i företaget.
Tel 0721-719901
eva-lotta.kassel@omsorgsfamiljen.se

Gaia Lundell är Omsorgsfamiljens Redovisningsansvariga och sitter på Hagsätra torg 22.

Tel 0721 719903  gaia.lundell@omsorgsfamiljen.se

Ann-Helen Braathen är vår löneansvariga och sitter på Hagsätra torg 22.

Tel 0721 719904  ann-helen.Braathen@omsorgsfamiljen.se

Ingrid Amneklev är Verksamhetschef för Personlig Assistans och ansvarar tillsammans med Terese Hammenrudh  för kontoret i Norrköping.

Tel 072 3016603                         ingrid.amneklev@omsorgsfamiljen.se

Terese Hammenrudh är Verksamhetschef för Personlig assistans och ansvarig tillsammans med Ingrid Amneklev för kontoret i Norrköping.

Tel 070 8344165.             terese.hammenrudh@omsorgsfamiljen.se

Fredrik Prien är vår Styrelseordförande och Hanna Rexhammar på Desk jockeys revision är vår Revisor.

I Stockholm sitter vi på Hagsätra torg 44 i Bandhagen. T-bana Hagsätra. Vårt kontor är handikappanpassat och ligger på bottenvåningen med ingång direkt från gatan.

Siri Forsberg är Enhetschef i Hagsätra och svara på 0721 719902. siri.forsberg@omsorgsfamiljen.se

I Fruängen sitter vi på Fruängsgången 6 mitt i Fruängens centrum och 2 minuters promenad från Fruängens T bana. Vårt kontor är anpassat för alla med direktingång från torget.

Tina Eriksson är Enhetschef i Fruången och svara på 076 3165513.   tina.eriksson@omsorgsfamiljen.se

I Åkersberga sitter vi på Bergavägen 12 B som ligger ett stenkast från Åkerberga centrum. Vårt kontor är anpassat för alla med direktingång från gatan.

Lotta Lindgren är Enhetschef i Åkersberga och svara på 076 1869478.   lotta.lindgren@omsorgsfamiljen.se